Сплави

Наші клієнти - наші друзі!
Ваш безпечний відпочинок - наша пріоритетна задача! Учасники сплаву проходять інструктаж по техніці безпеки і кожен отримує рятувальний жилет. При проходженні складних ділянок річки наявність вірно одягненого жилета є обов'язковою. Неповнолітні діти допускаються на плавзасіб лише у жилетах.
Вода і алкоголь - несумісні! Вживати спиртні напої перед або під час активної частини сплаву - це наражати на небезпеку не лише себе, а й усіх учасників подорожі!
У вечірній час,  допускається помірне вживання алкоголю при умові , що вранці учасник буде у належній формі.
Інструктор має право не допустити учасника до сплаву у разі виявлення ознак алкогольного сп'яніння. Такий учасник буде знятий з маршруту і зобов'язаний самостійно повертатись до місця проживання.
У такому випадку вартість туру не повертається та додаткові витрати на переїзд клієнту не компенсуються.

Ціна сплаву для 1 особи при групі від 7 осіб і більше (без урахувань транспортних витрат)*
Річка
1 день
2 дні
3 дні
4 дні
Горинь
Устя
Стубла 

300

500

700

900
Случ
Стир

400

600

800

1000
Дністер
Серет
Стохід
Південний Буг (Вінницька область)


800

1100

1300

* В ціну включено: оренда плавзасобів (з веслами, рятувальними жилетами) і супровід інструктора (допомагає зібрати плавзасоби, підбір місць стоянки, екскурсії на маршруті), і оренда загального спорядження (ремнабір, кострове, тент для кухні, гермомішок на кожен плавзасіб).
В ціну не включений транспорт, який розраховується окремо в залежності від кількості людей в групі і ціни перевезення. Замовник може самостійно організувати транспорт для перевезення людей, спорядження, інструкторів. В ціну не включено харчування, оренда кемпінгового спорядження (намети, спальники, каремати).

Активний відпочинок передбачає, що учасники сплаву активно долучаються до усіх організаційних етапів в міру своїх фізичних можливостей , а саме:  
-  допомагають вивантажити майно з автобуса та завантажити після завершення сплаву;
- учасники сплаву під керівництвом інструктора збирають катамарани, накачують плавзасоби;
- вчаться керуванню плавзасобом на воді та веслують, виконуючи команди інструктора;
- по завершенню сплавної ділянки допомагають інструктору підготувати плавзасоби до ночівлі ( розвантажують від речей та підносять до табору);
- самостійно ставлять кемпінг ( інструктор завжди готовий підказати та допомогти при потребі);
- учасники самостійно заготовляють дрова для приготування їжі та вечірньої ватри (при потребі інструктор завжди готовий прийти на допомогу: встановити кострове чи мангал, розвести багаття);
- по завершенню сплаву учасники допомагають помити і скласти плавзасоби, зібрати усе інше майно для подальшого завантаження у транспортний засіб.

* В обов'язки інструктора не входить приготування їжі ( при потребі ви можете замовити польового кухаря).
Наші інструктора завжди готові проконсультувати по кількості необхідних продуктів для певних блюд з урахуванням кількості учасників сплаву та особливостей приготування на відкритому багатті.

* Інструктор дбає про місця ночівлі та забезпечення питною водою групи.
* Група забезпечує харчуванням інструктора та водія (при  наявності транспортного супроводу).

Список речей на сплав на літній період
Рекомендації щодо одягу/взуття та пакування речей під час сплаву

---------
Сплав р.Дністер
Дністер – найбільш популярна для сплавів річка в Україні.  Протікає в мальовничому каньйоні з висотою берегів 70-150 метрів. Через свою унікальність, красу пейзажів, а також специфічний мікроклімат Дністровський каньйон увійшов в 7 природних чудес України.

Нижнів - Коропець - Незвисько (3-4 дні) – травентинові скелі, водоспади, печерна церква, палац Бадені (ХІХст.)  і дендропарк в Коропці, водоспад «Дівочі сльози», печера самітника.
Лука (Незвисько) - Устечко - Заліщики (3-4 дні) –  травентинові скелі, Раковецька фортеця, Червона скеля, Джуринський водоспад, Червоногородський замок, Дністровські водоспади.

Маршрути адаптуємо під  побажання і фізичну підготовку учасників, погодні умови, мінливу водність річки.

Сплав р.Случ (Надслучанська Швейцарія, Соколині гори)
Случ - це родзинка для активного відпочинку. Чиста вода, піщані пляжі, виходи кам’яних скель, гарні краєвиди, історичні і природні памятки лишать позитивні емоції і приємні спогади. За красу цих місць їх назвали Надслучанською Швейцарією.

Княжа гора, руїни Губківського замку, греблі, давні городища, козацькі поховання, та інші принади манять сюди шукачів пригод.

Підберемо як в міру насичений як по інтенсивності так і по фізичному навантаженню маршрут для людей без жодного досвіду і підготовки, так і спортивний маршрут для людей, що полюбляють високу фізичну активність.

Сплав р.Південний Буг
Південний Буг – це ідеальне місце для любителів гострих відчуттів. Через кожні пару кілометрів - пороги, шивери, перекати, кам’яні розсипи. При високій воді то справжнє випробування навіть для досвідчених туристів.

Воробіївці - Сокілець (2 дні) скелі, пороги, перекати, старі водяні млини.
Тиврів - Воробіївці - Сокілець (3 дні) скелі, пороги, перекати, старі водяні млини.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=r-E_qUPTOCM
Сплав р.Горинь
Ізяслав - Славута - Нетішин. Тут Горинь стрімка і дуже швидка. Завали дерев, що місцями повністю перекривають русло, вимагають доброї співпраці колективу і дають масу адреналіну. Відвідаємо залишки палацу Сангушків та Старозаславського замку ХVст. та інші цікавинки на маршруті.
Козлин - Олександрія - Хотин - Метків. Горинь з води дуже гарна і місцями чимось нагадує джунглі Амазонки – навислі над водою, а подекуди і  повалені дерева, дикі, приємні оку пейзажі, високі береги. Відвідаємо археологічні пам’ятки «Давньоруське городище» в с.Хотин, стоянка первісних людей та «Хотинські печери» поблизу с.Ходоси.

Сплав р.Стир
Сплави по Стиру – це поєднання історії із чудовою природою. Відвідаємо Свято-Троїцький костел (XVII ст.) і Свято-Троїцький собор в Берестечку, а також музей-заповідник Козацькі могили.

Маємо екскурсію до Берестечка, серед цікавинок – масивний Свято-Троїцький костел (XVIІ ст.), та справжня окраса міста – православний Свято-Троїцький собор поч ХХ ст.

Ночівля на мальовничих пагорбах поблизу с.Пляшівка. В «народі» це місце називають «камінчики». Один раз побувавши тут, хочеться повернутися ще і ще. Матимемо подорож до заповідника «Поле Берестецької битви» (с.Пляшева Радивилівського району) з музеєм. Побачимо собор Свято-Георгіївського чоловічого монастиря та церкву Святого Михайла.

Сплав р.Стохід
Дикий, типово поліський маршрут з білим лататтям і стінами очеретів. Відвідаємо унікальне старожитнє село Сваловичі, вузенькі русла Стоходу, старовинний Любешів.

Маршрут одночасно цікавий але може бути складним для початківців. Річка постійно змінюється – стіни очерету, острови, розгалуження, завали дерев і боброві загати. Місцями річка проходить через ліс, або русло закінчується тупиком і доводиться шукати іншу протоку. То для відчайдухів!

Рафтинг р.Чорний Черемош + гори!
Подорож для тих хто хоче побачити і відчути більше! Рафтинг Чорним Черемошем – це розумний компроміс між екстримом і безпекою!  Тисячі людей покидають роботу і домашні клопоти, щоб відчути «Сезон високої води» на Чорному Черемоші. Один день виділяємо на подорож горами – побачимо найвище пасмо Українських Карпат – засніжені Говерлу, Петрос, Піп Іван, Смотрич…

Задля безпеки учасників – правильно припасовані рятувальний жилети і каска  на рафтинг обов’язково!
Відео: Танго на Черемоші