Сплави


Наші клієнти  наші друзі!

Ваш безпечний відпочинок  наша пріоритетна задача! Учасники сплаву проходять інструктаж по техніці безпеки і кожен отримує рятувальний жилет. При проходженні складних ділянок річки наявність вірно одягненого жилета є обов'язковою. Неповнолітні діти допускаються на плавзасіб лише у жилетах.

Вода і алкоголь  несумісні! Вживати спиртні напої перед або під час активної частини сплаву  це наражати на небезпеку не лише себе, а й усіх учасників подорожі!

У вечірній час,  допускається помірне вживання алкоголю при умові, що вранці учасник буде у належній формі.

Інструктор має право не допустити учасника до сплаву у разі виявлення ознак алкогольного сп'яніння. Такий учасник буде знятий з маршруту і зобов'язаний самостійно повертатись до місця проживання.

У такому випадку вартість туру не повертається та додаткові витрати на переїзд клієнту не компенсуються.

Ціна сплаву для 1 особи при групі від 7 осіб і більше (без урахувань транспортних витрат)*
Річка
1 день
2 дні
3 дні
4 дні
Горинь (поблизу Рівного)
Устя
Стубла 

500

850

1200

1500
Случ
Стир
Горинь

650

1200

1700

2000
Дністер
Серет
Стохід
Уборть
Десна
Південний Буг (Вінницька область)

1500

2000

2500
Чорний Черемош
За домовленістю

В ціну включено: 
оренда плавзасобів (з веслами, рятувальними жилетами);
супровід інструктора (допомагає зібрати плавзасоби, підбір місць стоянки, екскурсії на маршруті);
оренда загального спорядження (ремнабір, кострове, тент для кухні, гермомішок на кожен плавзасіб).  
В ціну не включений 
транспорт, який розраховується окремо в залежності від кількості людей в групі і ціни перевезення. Замовник може самостійно організувати транспорт для перевезення людей, спорядження, інструкторів. 
харчування, оренда кемпінгового спорядження (намети, спальники, каремати).

Активний відпочинок передбачає, що учасники сплаву активно долучаються до усіх організаційних етапів в міру своїх фізичних можливостей, а саме:  
- допомагають вивантажити майно з автобуса та завантажити після завершення сплаву;
- під керівництвом інструктора збирають катамарани, накачують плавзасоби;
- вчаться керуванню плавзасобом на воді та веслують, виконуючи команди інструктора;
- по завершенню сплавної ділянки допомагають інструктору підготувати плавзасоби до ночівлі (розвантажують від речей та підносять до табору);
- самостійно ставлять кемпінг (інструктор завжди готовий підказати та допомогти при потребі);
- самостійно заготовляють дрова для приготування їжі та вечірньої ватри (при потребі інструктор завжди готовий прийти на допомогу: встановити кострове чи мангал, розвести багаття);
- по завершенню сплаву допомагають помити і скласти плавзасоби, зібрати усе інше майно для подальшого завантаження у транспортний засіб.

* В обов'язки інструктора не входить приготування їжі (при потребі ви можете замовити польового кухаря).
Наші інструктора завжди готові проконсультувати по кількості необхідних продуктів для певних блюд з урахуванням кількості учасників сплаву та особливостей приготування на відкритому багатті.

* Інструктор дбає про місця ночівлі та забезпечення питною водою групи.
* Група забезпечує харчуванням інструктора та водія (при  наявності транспортного супроводу). 
Список речей на сплав на літній період
Рекомендації щодо одягу/взуття та пакування речей під час сплаву

---------
Сплав р.Дністер
Дністер – найбільш популярна для сплавів річка в Україні.  Протікає в мальовничому каньйоні з висотою берегів 70-150 метрів. Через свою унікальність, красу пейзажів, а також специфічний мікроклімат Дністровський каньйон увійшов в 7 природних чудес України.

Нижнів - Коропець - Незвисько (3-4 дні) – травентинові скелі, водоспади, печерна церква, палац Бадені (ХІХст.)  і дендропарк в Коропці, водоспад «Дівочі сльози», печера самітника.

Лука (Незвисько) - Устечко - Заліщики (3-4 дні) –  травентинові скелі, Раковецька фортеця, Червона скеля, Джуринський водоспад, Червоногородський замок, Дністровські водоспади.

Маршрути адаптуємо під  побажання  і фізичну підготовку учасників, погодні умови, мінливу водність річки.

Сплав р.Случ (Надслучанська Швейцарія, Соколині гори)
Случ - це родзинка для активного відпочинку. Чиста вода, піщані пляжі,  виходи кам’яних скель, гарні краєвиди, історичні і природні памятки лишать позитивні емоції і приємні спогади. За красу цих місць їх назвали Надслучанською Швейцарією.

Княжа гора,  руїни Губківського замку, греблі, давні городища, козацькі поховання, та інші принади манять сюди шукачів пригод.

Підберемо як в міру насичений як по інтенсивності так і по фізичному навантаженню маршрут для людей без жодного досвіду і підготовки, так і спортивний маршрут для людей, що полюбляють високу фізичну активність.

Сплав р.Південний Буг
Південний Буг – це ідеальне місце для любителів гострих відчуттів. Через кожні пару кілометрів - пороги, шивери, перекати, кам’яні розсипи. При високій воді – то справжнє випробування навіть для досвідчених туристів.

Воробіївці - Сокілець (2 дні) – скелі, пороги, перекати, старі водяні млини.

Тиврів - Воробіївці - Сокілець (3 дні) – скелі, пороги, перекати, старі водяні млини.

Сплав р.Горинь
Ізяслав - Славута - Нетішин. Тут Горинь стрімка і дуже швидка. Завали дерев, що місцями повністю перекривають русло, вимагають доброї співпраці колективу і дають масу адреналіну. Відвідаємо залишки палацу Сангушків та Старозаславського замку ХVст. та інші цікавинки на маршруті.
Козлин - Олександрія - Хотин - Метків. Горинь з води дуже гарна і місцями чимось нагадує джунглі Амазонки – навислі над водою, а подекуди і  повалені дерева, дикі, приємні оку пейзажі, високі береги. Відвідаємо археологічні пам’ятки «Давньоруське городище» в с.Хотин, стоянка первісних людей та «Хотинські печери» поблизу с.Ходоси.

Сплав р.Стир
Сплави по Стиру – це поєднання історії із чудовою природою. Відвідаємо Свято-Троїцький костел (XVII ст.) і  Свято-Троїцький собор в Берестечку, а також музей-заповідник Козацькі могили.

Маємо екскурсію до Берестечка, серед цікавинок – масивний Свято-Троїцький костел (XVIІ ст.), та справжня окраса міста – православний Свято-Троїцький собор поч ХХ ст. 

Ночівля на мальовничих пагорбах поблизу с.Пляшівка. В «народі» це місце називають «камінчики». Один раз побувавши тут, хочеться повернутися ще і ще. Матимемо подорож  до  заповідника  «Поле Берестецької битви» (с.Пляшева Радивилівського району) з музеєм. Побачимо собор Свято-Георгіївського чоловічого монастиря та церкву Святого Михайла.

Сплав р.Стохід
Дикий, типово поліський маршрут з білим лататтям і стінами очеретів. Відвідаємо унікальне старожитнє село Сваловичі, вузенькі русла Стоходу, старовинний Любешів.

Маршрут одночасно цікавий але може бути складним  для початківців. Річка постійно змінюється – стіни очерету, острови, розгалуження, завали дерев і боброві загати. Місцями річка проходить через  ліс, або русло закінчується тупиком і доводиться шукати іншу протоку. То для відчайдухів!

Рафтинг р.Чорний Черемош + гори!
Подорож для тих хто хоче побачити і відчути більше! Рафтинг Чорним Черемошем – це розумний компроміс між екстримом і безпекою!  Тисячі людей покидають роботу і домашні клопоти, щоб відчути «Сезон високої води» на Чорному Черемоші. Один день виділяємо на подорож горами – побачимо найвище пасмо Українських Карпат – засніжені Говерлу, Петрос, Піп Іван, Смотрич…

Задля безпеки учасників – правильно припасовані рятувальний жилети і каска  на рафтинг обов’язково!